Sadarbībā ar LaMSA Rīgas 2. slimnīca uzņem praksē starptautiskos studentus - Rīgas 2.slimnīca
Rīgas 2. slimnīcas 5. nodaļas komanda ar praktikantu B. Ahmadu. Attēls: LaMSA fotoarhīvs.

Sadarbībā ar LaMSA Rīgas 2. slimnīca uzņem praksē starptautiskos studentus

08.08.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Rīgas 2. slimnīca turpina uzņemt praksē starptautiskos medicīnas studentus, topošos veselības aprūpes speciālistus. Jūlija mēnesī sadarbībā ar Latvijas Medicīnas studentu asociāciju (LaMSA) jaunas iemaņas un prasmes saskarsmē ar traumatoloģijas un ortopēdijas pacientiem ieguva rumāņu students Bilals Ahmads (Bilal Ahmad).

“Tā man tiešām bija lieliska izdevība strādāt ar tik daudziem talantīgiem ārstiem ortopēdijas profila slimnīcā. Viņi bija ļoti izpalīdzīgi un ar degsmi man mācīja visu, ko zina, un es paturēšu atmiņās šo skaistu apmaiņas braucienu,” tā ar prieku savu praksē pavadīto laiku atceras B. Ahmads.

LaMSA pauž gandarījumu un atzinību sadarbību, sniedzot pieredzi ārzemju studentiem: “Pateicamies ārstiem un slimnīcas personālam par sniegto profesionālo atbalstu un pieredzi darbā ar topošajiem ārstiem no dažādām pasaules malām. Pavadītais laiks slimnīcā un gūtā pieredze noteikti veidos viņa ārsta tēlu, tam liekoties pa mazam gabaliņam.”

Par Latvijas Medicīnas studentu asociāciju

Organizācijas mērķis ir pārstāvēt un aizstāvēt Latvijas medicīnas studentu intereses vietējā un starptautiskā mērogā, sekmēt medicīnas studentu profesionālās sagatavotības līmeni, kā arī  veicināt sabiedrības veselību un uzlabot slimību profilaksi.