18. jūnijs – Latvijas Medicīnas darbinieku diena - Rīgas 2.slimnīca
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com.

18. jūnijs – Latvijas Medicīnas darbinieku diena

18.06.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Ik gadu jūnija trešajā svētdienā tiek atzīmēta Latvijas Medicīnas darbinieku diena. Šogad savus profesionālos svētkus atzīmē arī teju 300 Rīgas 2. slimnīcas mediķi, kuriem ir svarīga loma kaulu un locītavu slimību ārstniecībā, diagnostikā un rehabilitācijā.

Rīgas 2. slimnīcas medicīnas darbinieku komandu veido ārsti un funkcionālie speciālisti (21%), ārstniecības un pacientu aprūpes personas (31%) un aprūpes atbalsta personas (27%), kas dienu no dienas rūpējas par sabiedrības veselību.

Traumatoloģijā un ortopēdijā specializētās medicīnas iestādes misija ir profesionāla, kvalitatīva un pieejama palīdzība pacientiem ar kaulu un locītavu traumām un slimībām.

Sveicam kolēģus un vēlam izturību, veselību un dinamiskajā ikdienas darbā saglabāt dzīvesprieku, gādājot par pacientu veselību.

Rīgas 2. slimnīca: Profesionāli. Cilvēcīgi. Kopā.