Ziemassvētku gaidīšanas laikā Rīgas 2. slimnīcā nosvinēta Sv. Mise - Rīgas 2.slimnīca
Priesteris Marcins Vozņaks Sv. Mises laikā. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Rīgas 2. slimnīcā nosvinēta Sv. Mise

14.12.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Gaidot Ziemassvētkus, Rīgas 2. slimnīcas kapelā tika svinēta Sv. Mise – dievkalpojums. Svēto Misi celebrēja priesteris Marcins Vozņaks (Marcin Wozniak), Augstākā garīgā semināra rektors, Rīgas Sv. Franciska draudzes prāvests, aizlūdzot par medicīnas iestādi un tās personālu.

Sv. tēva Pio kapela atrodas slimnīcas 5. stāvā. Pacientiem, viņu tuviniekiem un personālam ir iespējams saņemt garīgo atbalstu un aprūpi neatkarīgi no piederības kādai ticības kopienai un/vai tradīcijai. Emocionālo un garīgo aprūpi un pastorālo kalpojumu sniedz kapelāns.