Līdz 2. janvārim, apmeklējot pacientus, aicina lietot sejas masku - Rīgas 2.slimnīca
Pacientu apmeklējuma laikā viesi aicināti lietot sejas masku. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com.

Līdz 2. janvārim, apmeklējot pacientus, aicina lietot sejas masku

22.12.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Šobrīd ir novērojama strauja augšējo elpceļu infekciju izplatība. Rūpējoties par pacientu labbūtību un drošību, svētku brīvdienās Rīgas 2. slimnīcas stacionāra apmeklētāji aicināti lietot sejas maskas.

Laika posmā līdz 2. janvārim pacientu tuviniekiem rekomendēts lietot medicīnisko sejas masku (tās būs nodrošinātas arī nodaļās, ja apmeklētājs nebūs paņēmis līdzi).

Lūdzam neapmeklēt tuviniekus slimnīcā, ja ir novērojami augšējo elpceļu infekciju simptomi.

Pacientu apmeklējums ir atļauts laikā no plkst. 11:00 līdz 13:00 un no plkst. 16:00 līdz 19:00.

Saudzēsim viens otru!