21. septembrī, Pasaules pateicības dienā, aicina vairāk teikt labos vārdus - Rīgas 2.slimnīca
"Paldies par profesionālo darbu un cilvēcīgo attieksmi!" Sacīsim vairāk labos vārdus! Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

21. septembrī, Pasaules pateicības dienā, aicina vairāk teikt labos vārdus

21.09.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Katru gadu 21. septembris iezīmē Pasaules pateicības dienu (World Gratitude Day), kad jo īpaši tiek vērsta uzmanība līdzcilvēku darbam un atbalstam, novērtējot, uzslavējot un sakot paldies par paveikto. Rīgas 2. slimnīcas personāls pateicas pacientiem par labajiem vārdiem un uzmundrinājumiem, kas ikdienas darbu padara patīkamāku.

“Dienu no dienas ir svarīgi novērtēt tos cilvēkus mums apkārt, kuri ar savu izturēšanos, attieksmi un darbu ir snieguši un turpina sniegt atbalstu mūsu ikdienas gaitās. Katrs pacienta “paldies” iepriecina un liek iemirdzēties mediķu acīm. Aicinu viens otram teikt vairāk labo vārdu, tā vairojot  laimes hormonu mūsu organismā,” tā mudina dr. Sandris Petronis, Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs un traumatologs, ortopēds.

Pacienti un slimnīcas apmeklētāji aicināti sniegt atgriezenisko saiti, tostarp, pateicības:

Atsauksmi iespējams pievienot katram speciālistam individuāli.

Atradīsim iespēju pasacīt “paldies” apkārtējiem un padarīsim dienu pozitīvāku!