Darbu uzsāk pacientu aprūpes vadītāja Sandra Malceniece - Rīgas 2.slimnīca
No kreisās: pacientu aprūpes vadītāja Sandra Malceniece, valdes priekšsēdētājs dr. Sandris Petronis. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Darbu uzsāk pacientu aprūpes vadītāja Sandra Malceniece

06.03.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Ar 6. martu Rīgas 2. slimnīcas komandu papildina Sandra Malceniece, kas uz noteiktu laiku pildīs pacientu aprūpes vadītājas pienākumus. Kā galveno profesionālo mērķi jaunā vadītāja akcentē kvalitatīvu un uz attīstību vērstu pacientu aprūpes procesu organizēšanu slimnīcā.

S. Malceniecei ir ilggadēja pieredze kā veselības aprūpē, tā vadībā. Profesionālās iemaņas būs noderīgas efektīvā slimnīcas aprūpes personāla darba koordinēšanā, jauno darbinieku integrāciju, kā arī piedaloties aktuālo veselības aprūpes jautājumu risināšanā.

Rīgas 2. slimnīca sveic ar jaunu profesionālo gaitu uzsākšanu un novēl darba sparu pacientu aprūpes vadībā un pilnveidošanā!