LĀRA sēdē apspriež rehabilitācijas jomas aktualitātes - Rīgas 2.slimnīca
Dr. Anda Nulle, LĀRA valdes priekšsēdētāja, atklājot sēdi. Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

LĀRA sēdē apspriež rehabilitācijas jomas aktualitātes

20.04.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Rehabilitācijai ir īpaši svarīga loma pacientu atveseļošanās laikā. 20. aprīlī Rīgas 2. slimnīca uzņēma Latvijas Ārstu rehabilitologu asociācijas (LĀRA) valdi un biedrus, kas pulcējās uz sēdi “Nepareiza stāja – kas aiz tā slēpjas?”.

Atklājot sēdi, LĀRA valdes priekšsēdētāja dr. Anda Nulle ilustrēja nozares aktuālos jautājumus, bet Rīgas 2. slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas vadītāja dr. Indra Straumēna ieskicēja mūsu aktualitātes rehabilitācijas jomā. Lekciju ciklā speciālisti aktualizēja ieteicamās fiziskās aktivitātes bērna vecumā un to nozīmi bērna attīstībā, stājas anomāliju un saistītus jautājumus.

Paldies LĀRAi par sadarbību!