Pacientiem pieejama jaunākās paaudzes magnetoterapijas iekārta - Rīgas 2.slimnīca
Magnetoterapijas seanss ilgst 30 min. Avots: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Pacientiem pieejama jaunākās paaudzes magnetoterapijas iekārta

28.08.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Savlaicīgi uzsāktai rehabilitācijai ir īpaši svarīga loma pacientu atveseļošanās laikā. Rīgas 2. slimnīcas Rehabilitācijas nodaļa nodrošina dažādas fizikālās procedūras, tostarp, magnetoterapiju. Turpmāk pacientiem būs pieejams jaunākās paaudzes magnētiskā lauka terapijas aparāts, kas vēl labāk palīdzēs stimulēt dzīšanu, mazināt sāpes un tūsku.

Magnetoterapija ir fizikālās terapijas procedūra, kurā izmanto pastāvīgu vai zemas frekvences mainīgu magnētisko lauku. Ārstnieciskā efekta pamatā ir asinsrites un asinsvadu stāvokļa uzlabošana. Lielu daļu magnētiskā lauka radītās enerģijas absorbē nervaudi, galvenokārt centrālā nervu sistēma, sirds asinsvadu sistēma un muskuļaudi.

“Magnetoterapijai ir pretiekaisuma, desensibilizējoša jeb jutīguma samazinoša un prettūskas iedarbība. Magnetoterapija ir viegla, labi panesama un to var kombinēt ar citiem terapijas veidiem,” tā skaidro sertificēts Rehabilitācijas nodaļas fizikālās terapijas speciālists Māris Neļķe.

Jaunajai iekārtai FISIOFIELD MIDDLE ir plašs pielietojumu spektrs – neiroloģija, traumatoloģija un ortopēdija. Magnetoterapija ir neinvazīva ārstēšanas metode, kas uzlabo pacienta veselību un pašsajūtu.

Magnetoterapiju izmanto, lai ārstētu:

• artrozes sāpes;
  • muskuļu sāpes;
  • muguras sāpes;
  • saišu sastiepumus;
  • epikondilītus;
  • osteoporozi;
  • lūzumus;
  • adhezīvo kapsulītu;
  • hroniskus tendinītus;
  • hondropātiju;
  • apakšējo ekstremitāšu neiraļģijas.

Piesakieties fizikālajām procedūrām jau tagad:

📞 67607263 (darba dienās plkst. 8:00 – 16:30);

🏨 Rehabilitācijas nodaļa, 5. stāvs, Ģimnastikas iela 1, Rīga.