Pacientiem: Rīgas 2. slimnīca 29. maijā turpina darbu plānotajā kārtībā - Rīgas 2.slimnīca
29.05.23. Medicīnas iestāde turpina darbu plānotajā kārtībā. Attēls: Rīgas 2. slimnīca.

Pacientiem: Rīgas 2. slimnīca 29. maijā turpina darbu plānotajā kārtībā

29.05.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Rūpējoties par pacientu veselību, pirmdienā, 29. maijā, Rīgas 2. slimnīcas darbs notiek plānotajā kārtībā – notiks ieplānotās operācijas, konsultācijas un izmeklējumi.

Konteksts

28.05.23. Saeima ārkārtas sēdē par godu Latvijas vīriešu hokeja izlases augstajam sasniegumam pasaules čempionātā lēmusi pirmdienu, 2023. gada 29. maiju, pasludināt par svētku dienu.