Slimnīcas komanda piedalās “EIT Health” rīkotajā hakatonā “i-Days” - Rīgas 2.slimnīca

Slimnīcas komanda piedalās “EIT Health” rīkotajā hakatonā “i-Days”

08.11.2021. | Rīgas 2.slimnīca

Pagājušajā nedēļā, 5. un 6. novembrī, norisinājās Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta veselības kopienas “EIT Health” rīkots hakatons “i-Days”, kura tēma šogad bija risinājumi veselības aprūpes uzlabošanai.

“i-Days” hakatonā šogad piedalījušies dažādu jomu studenti no Latvijas augstskolām, meklējot dažādām ar veselības aprūpi saistītām problēmām risinājumus. Tie varēja būt gan digitālie risinājumi, gan inovācijas,  gan arī tīri tehniski risinājumi. Arī Rīgas 2. slimnīca piedāvāja hakatona dalībniekiem dažādas ar veselības aprūpi saistītas problēmsituācijas, divas no tām tika arī izvēlētas turpmāko risinājumu meklēšanai.

Vislabāko risinājumu noteiks žūrija, tālāk uzvarētāji piedalīsies Eiropas fināla sacensībās. Piedalīties hakatonā bija aicināti arī rezidenti un jaunie profesionāļi.​​​